Duży wielofunkcyjny Dom na Pradze

Duży wielofunkcyjny Dom na Pradze

Duży wielofunkcyjny Dom na Pradze

Lubieszowska, Grochów-Północny, Praga-Południe, Warsaw, Warszawa, Masovian Voivodeship, 04-308, Poland

 

1.830.000‌ zł

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Immobilien-ID :

 IM-5801

Teilen

Zu Favoriten hinzugefügt

Favorit

Drucken

Schlafzimmer

4

Badezimmer

4

Garage

1

Bereich

250

Baujahr

2018

Grundstücksgröße

325 m2

Beschreibung

Dom złożony z całkowicie wyposażonych, samodzielnych jednostek mieszkalnych (przeznaczonych na wynajem) z szybką komunikacją do Centrum – w czasie nieprzekraczającym 20 minut.  

Jednorodzinny wolnostojący dom na Pradze-Południe o wyjątkowym charakterze zarówno funkcjonalnym jak i wizualnym –  świetny gotowiec inwestycyjny z dużą stopą zwrotu (ROI).  Infrastruktura  domu została przygotowana pod przyszłych najemców – podliczniki na wodę i prąd w poszczególnych pomieszczeniach ułatwią rozliczanie mediów przyszłym najemcom.

Budynek położony przy kameralnej ulicy, 3 minuty od stacji SKM „Olszynka Grochowska” oraz 2 minuty od pętli autobusowej linii 102, 135, 245, 523, (blisko  Wojskowego Instytutu Medycznego przy ul.  Szaserów). Siatka komunikacyjna gwarantuje szybki dojazd do centrum Warszawy – jednocześnie otoczenie domów jednorodzinnych  sprawia, że nie czujemy zgiełku tętniącego nieopodal miasta.

Nieruchomość przeszła gruntowny remont wraz z nadbudową. Wszystkie instalacje (wodno-kanalizacyjne, CO, gazowe, elektryczne) były wymienione. Nowy dach pokryty blachą, nowe kominy, nowa elewacja. Przygotowana została infrastruktura teletechniczna. Dokumentacja fotograficzna prac na każdym ich etapie oraz dokładne rzuty poszczególnych pięter pozostają do wglądu. Dom (powierzchnia całkowita 250 m2), subtelny aczkolwiek nowoczesny w formie, dobrze komponujący się z otoczeniem posadowiony jest na działce o powierzchni 325 m2.

Dom składa się z 3 kondygnacji, na które prowadzi nas wewnętrzna niezależna klatka schodowa. Tu trzeba nadmienić, że historia domu sięga lat 30-tych XX wieku. Podział domu na poszczególne pomieszczenia pozostał niezmieniony.

Piwnica (76 m 2) złożona jest z 3 pomieszczeń gospodarczo-magazynowych, z małego pokoju/pracowni oraz 21 m2 pomieszczenia  służącego jako tzw. „brudna kuchnia” wraz z  pralnio-suszarnią.

Parter (87 m2) podzielony jest na 2 niezależne od siebie 2- pokojowe mieszkania – każde ze swoimi oddzielnymi łazienkami i kuchniami.

Pierwsze piętro (87 m2) gdzie znajdują się 4 niezależne kawalerki (każda ze swoją łazienką) oraz jedna z własna kuchnią. Powierzchnia ich oscyluje od 17 m2 – 24 m2.

Na posesji znajduje się wolnostojący garaż o pow. 36 m2 (w razie potrzeby można zmienić sposób jego użytkowania, przerobić na biuro lub pomieszczenie mieszkalne). Garaż posiada podłączenia wodne i elektryczne.

Przylegająca do bryły  budynku wiata stanowi miejsce postojowe dla 2 samochodów. Budynek posiada alarm zewnętrzny. W mieszkaniach na parterze zachowana została stara deska o swoistym charakterze – całkowicie zrewitalizowana. Wszystkie łazienki są w pełni wyposażone w nowe sanitariaty, brodziki, baterie. Wszystkie pomieszczenia są gotowe do zamieszkania.

W całym domu zostało zamontowane nowoczesne oświetlenie o charakterze loftowym. Niekonwencjonalnym elementem domu jest tzw. kuchnia śniadaniowa, kącik chill-outowy na pół-piętrze.

Mapa

Verfügbare Objekte