Ekskluzywny segment + działka

Ekskluzywny segment + działka

Ekskluzywny segment + działka

Ryżowa, Stare Włochy, Włochy, Warszawa, województwo mazowieckie, 02-483, Polska

 

1.390.000‌ zł

  • mieszkanie (1)
  • mieszkanie (3)
  • mieszkanie (5)
  • mieszkanie (6)
  • mieszkanie (7)
  • mieszkanie (4)

Immobilien-ID :

 IM-5382

Teilen

Zu Favoriten hinzugefügt

Favorit

Drucken

Schlafzimmer

4

Badezimmer

1

Bereich

192

Beschreibung

Nowoczesny, ekskluzywny dom, przestronny, ekskluzywny, wyposażony w najwyższej jakości materiały, o łącznej powierzchni 192,74 m2 wybudowany w 2003 roku.

Idealna lokalizacja dla osób ceniących wygodę i wygodę, a zatem nie marnować czasu na długie dojazdy. Wspaniałe miejsce dla lubiących zieloną okolicę i bliskość terenów zielonych oraz dla rodzin z dziećmi.

Trzystopniowy segment przygotowany przez biuro architektoniczne dla indywidualnego projektu.

Dom wykorzystuje nowoczesne rozwiązania: ogrzewanie + rekuperację, wideo-domofon, system alarmowy, instalację internetową i telewizję w całym domu. Na parterze znajduje się kuchnia z oknem, która połączona jest z salonem, dużym stołem, słonecznym salonem z kominkiem i wyjściem na taras i ogród, łazienka z WC / prysznicem.

W salonie znajduje się wyjście na duży taras, a stamtąd zejście do ogrodu.
Na pierwszym piętrze znajdują się 3 sypialnie i szafka łazienkowa, na drugim piętrze jest pokój 30 metrów.Na parterze rozprowadzono dodatkowe ogrzewanie podłogowe.

Dom jest wykonany z bardzo dobrych materiałów – na przykład stosowane są energooszczędne rozwiązania: podwójne szyby z kołnierzem grzewczym (montaż na gorąco), pianka 30 cm (warstwa ciepła) są wylewane w piwnicy pod podłogą, która utrzymuje temperaturę pomiędzy 18 a 23 ° C.
Cały dom ma częściowo piwnicę. Na poziomie -1 znajduje się kotłownia i suszarnia,
w garażu część 2 miejsca parkingowe. Brama garażowa i brama wjazdowa są sterowane za pomocą pilota. Na terenie posesji znajduje się zewnętrzne miejsce parkingowe.

Działka jest niewielka, ale ładnie urządzona, z możliwością zakupu całego sprzętu.

Mapa

Verfügbare Objekte