Dlaczego Immospectre

Dlaczego Immospectre

Dlaczego warto sprzedawać z Immospectre?

Ponieważ stawiamy na najwyższą jakość, znajomość rynku i silne kompetencje.

W firmie IMMOSPECTRE wykwalifikowani i zaangażowani pracownicy są gotowi podjąć się wszystkich zadań związanych ze sprzedażą i wynajmem nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych. Ich dogłębna wiedza o rynkach i lokalizacjach w dużym stopniu przyczynia się do sukcesu, tak jak i praca własnych architektów i rzeczoznawców firmy, którzy przeprowadzają rynkowe wyceny nieruchomości.

IMMOSPECTRE zapewnia wszystkie usługi w zakresie profesjonalnego pośrednictwa w obrocie nieruchomościami: od sprzedaży i wynajmu nieruchomości mieszkalnych, agencji nieruchomości, marketingu nieruchomości inwestycyjnych, po sprzedaż projektów budowlanych, wsparcie finansowania budownictwa mieszkaniowego.

IMMOSPECTRE oferuje także profesjonalne doradztwo finansowe. Posiadamy osobny dział dla inwestorów. Wszystkie zadania są wspierane przez naszych specjalistów, oferujemy pierwszej klasy kompleksowe usługi i realizację zorientowaną na cel.

Sprzedaż i wynajem nieruchomości mieszkalnych jest specjalnością IMMOSPECTRE. Dla właścicieli, którzy umieszczają sprzedaż swoich nieruchomości w rękach ekspertów IMMOSPECTRE, oznacza to szybką i dyskretną sprzedaż po optymalnej cenie.

Podczas wprowadzania do nieruchomości do obrotu, IMMOSPECTRE skupia się na innowacyjności i różnorodności: Eksperci w dziale marketingu dbają o marketing międzynarodowy i krajowy, oraz działania specyficzne dla grup docelowych oraz ich wdrażanie.